13 lipca, 2024

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

poduszka tempur original

Poduszki Tempur Original – idealne wsparcie kręgosłupa

Czy zdarza Ci się obudzić rano z bólem głowy, ramion czy szyi? Jesteś zestresowany i spięty, a co rano zastanawiasz się czy nie powinieneś umówić się z fizjoterapeutą?  Mamy dla Ciebie nieco inną propozycję rozwiązania tego problemu. Z myślą o osobach, które potrzebują dodatkowego, ortopedycznego, wsparcia na odcinku szyjnym kręgosłupa powstała poduszka Tempur Original. Wejdź w link i zobacz jej ergonomiczny kształt: https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/113-poduszka-tempur-original-120232.html.

Jest to produkt profilowany, w przekroju tworząc dolinę o niesymetrycznych brzegach. Sprawdzi się rewelacyjnie w wypadku osób śpiących na plecach lub na boku. Kładąc się na niej nie ma uczucia zapadania, jest to opcja dla tych, którzy lubią spać na twardym podłożu.

Głównym czynnikiem który odpowiada za Twój komfort jest materiał termoelastyczny Tempur. Piana ta tworzy gęstą sieć komórek, która zmienia kształt pod wpływem temperatury i  nacisku. Jej głównym zadaniem jest redukcja nacisku jakie generuje ciało oraz jego podparcie. Umożliwia doskonałe dopasowanie, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnym snem.

Kształt jaki wybrano zapewnia doskonałe podparcie dla głowy, szyi oraz ramion poprzez umożliwienie prostego ułożenia kręgosłupa. Dzięki temu mięśnie się rozluźniają, a rankiem po przespanej nocy, możesz cieszyć się pełnią i swobodą ruchów. Taki kształt sprawdza się najlepiej dla osób śpiących na plecach lub na boku.

Dobrze dobrana poduszka ma realny wpływ na Twoje samopoczucie i jakość snu. Nie są to jedynie puste obietnice: poduszka Tempur Original to produkt o właściwościach ortopedycznych z atestem medycznym.

Następnym, ważnym aspektem przy wyborze poduszki jest kwestia higieny. Struktura poduszki Tempur Original umożliwia na jej oddychanie – a co za ty idzie –  stały przepływ powietrza. Umożliwia to jeszcze dłuższe życie produktu, ponieważ w środku piany termoelastycznej nie gromadzi się wilgoć  , a co za tym idzie, nie ma tam warunków dla rozwoju mikroorgainzmów czy grzybów. Ważną rolę w kwestii higieny pełni pokrowiec.

poduszka Tempur Original Cooltouch
poduszka Tempur Original Cooltouch

Oprócz zabezpieczania produktu fizycznie przed zewnętrznymi czynnikami może mieć pozytywny wpływ na Twój wypoczynek. Poduszka Tempur Original występuje w dwóch pokrowcach: klasycznym i z zastosowaniem technologii Cool Touch. By ją zobaczyć kliknij tutaj: https://salonsnu.pl/poduszki-tempur/1064-poduszka-tempur-original-cooltouch-120232.html. Jakość materiału z którym tak wrażliwa partia, jak twarz ma co noc styczność jest kluczowa dla komfortu i bezpieczeństwa, dlatego oba materiały pokrowca zostały przebadane pod kątem obecności szkodliwych substancji uzyskując odpowiedni certyfikat.

Technologia Cool Touch ma za zadanie przejęcie nadmiaru ciepła, oferując przyjemne odczucie chodu. Jest to niezbędny produkt latem, oraz w sezonie grzewczym.

artykuł sponsorowany.