27 września, 2023

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

okna

Framex – produkcja innowacyjnych okien w Szczecinie

Firma Framex obchodzi w tym roku okrągły jubileusz – 30 lat istnienia na rynku! Od lat dbamy o zadowolenie naszych klientów oraz zapewnienie 100% satysfakcji po zakupie naszych okien. Jako najbardziej doświadczony producent okien PCV na Pomorzu Zachodnim możemy poszczycić się dużą ofertą innowacyjnych okien. Nasza firma jest również producentem okien aluminiowych, drzwi, witryn i ogrodów zimowych z PCV i aluminium oraz różnego rodzaju rolet okiennych. Produkujemy innowacyjne okna PCV, które dzięki połączeniu nowoczesnych technologii oraz materiałów pozwalają na osiągnięcie najlepszych parametrów. Nasze okna posiadają szereg zalet, co sprawia, że są one idealne dla Twojego domu.

Okna PCV blueIdeal

1. Zapewniają dobrą izolację cieplną oraz akustyczną – każdy użytkownik naszych okien wie, jak ważne jest ograniczenie hałasu oraz skuteczna izolacja cieplna.

2. Wysokie parametry termiczne.

3. Okna dostępne w wielu wersjach kolorystycznych oraz dwóch wersjach szklenia – wychodząc na przeciw trendom tworzymy okna, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. U nas każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Okna blueMaxx

1. Dzięki wąskim ramom okiennym zapewniają wpadanie większej ilości promieni słonecznych do pomieszczeń (nawet do 10% więcej promieni słonecznych w Twoim domu!).

2. Dostępne również w wielu wersjach kolorystycznych (kolory standard i premium) oraz szklenia – pakiet 2- lub 3-szybowy.

3. Wykonane z najwyższej jakości PCV.

Okna blueMaxx IKD

1. Najlepsze parametry cieplne okna.

2. Ograniczenie hałasu.

3. Dzięki zastosowaniu rdzenia izolowanego termicznie IKD, zapewniają utrzymanie jak największej ilości ciepła w pomieszczeniach, co generuje oszczędności i redukuje straty ciepła.

Dlaczego to właśnie nasze okna są idealne dla Twojego domu?

1. W produkcji okien korzystamy z surowców najwyższej jakości – dzięki temu nasze okna są wytrzymałe i mają najlepsze parametry.

2. Gwarancja 5 lat.

3. Produkujemy okna, które generują “zyski” – dzięki odpowiedniej izolacji termicznej okna zatrzymują ciepło w domu i zmniejszają koszty ogrzewania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkujemy od wielu lat także okna do domów pasywnych i energooszczędnych, które jak wiemy są naszą przyszłością.

4. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorców. Posiadamy biura stacjonarne, ale nasz sklep internetowy działa 24 h/dobę 7 dni w tygodniu, dlatego jesteśmy dostępni dla naszych klientów na okrągło. Ponadto na naszej stronie znajdziecie Państwo nasze  produkty w konkurencyjnych cenach.

Nasze okna PCV Szczecin to najlepszy wybór dla Twojego domu!