19 lipca, 2024

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

5 znaków, które świadczą, że czas poszukać nowego mieszkania

Przekładasz decyzję o przeprowadzce i ciągle nie możesz podjąć ostatecznej decyzji? Czujesz, że męczysz się już w swoim mieszkaniu ale brakuje Ci motywacji, aby powziąć radykalny krok i zmienić lokum? Prezentujemy 5 niezawodnych znaków, które mówią, że powinieneś czym prędzej wprowadzić plan przeprowadzki w życie! Zostań z nami!

Tracisz zbyt dużo czasu na dojazdy

Masz problemy z codziennym dojazdem do pracy? Każdego dnia tracisz wiele godzin w korkach? Nie trać czasu w ten sposób! Pomyśl, ile przyjemnych i relaksujących czynności mógłbyś wykonać, zamiast wysiadywania na przystankach czy za kółkiem samochodu. Być może Twoje mieszkanie jest po prostu usytuowane w kiepskiej lokalizacji. A może w Twoim życiu pojawiło się wiele zmian i miejsce, które wybierałeś lata temu nie jest już praktyczne w obliczu teraźniejszego życia? W dużych miastach dobrze jest celować w mieszkania usytuowane blisko stacji metra lub dużych węzłów przesiadkowych (tramwaje, autobusy, pociągi podmiejskie).

Twoje mieszkanie jest niepraktyczne

Może właśnie powiększyła Ci się rodzina, albo wręcz przeciwnie – dzieci opuściły domowe gniazdo i duży metraż Twojego mieszkania tylko Ci ciąży przy sprzątaniu? Dopasowuj lokum pod swoje dynamicznie zmieniające się potrzeby. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach, aranżacja nowego mieszkania to nic strasznego. Dostępne są przecież usługi wykończenia mieszkań w Baltic Interiors. Dzięki temu oszczędzisz czas i możesz odebrać mieszkanie wykończone „pod klucz”, a więc gotowe do wprowadzenia się. Zapomnij o długich miesiącach remontów i męczącej przeprowadzce, czy życiu na kartonach. Doskonale zaaranżowane mieszkanie będzie czekało na Twoje przybycie. Taka inwestycja wymaga od Ciebie minimum wysiłku.

Niedogodna infrastruktura

Zauważ, że problem z niezbyt dobrą lokalizacją dotyczy nie tylko utrudnionych dojazdów i złej komunikacji, ale również dostępu do licznych obiektów, jakie oferuje miasto. Jeśli w miejscu Twojego zamieszkania nie ma blisko sklepów, restauracji, kina czy basenu, zastanów się nad zmianą otoczenia. Właśnie po to wybiera się przecież miasto, aby móc swobodnie korzystać atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Mieszkasz na nieciekawym osiedlu

Bywa, że osiedla maja złą sławę i często zyskują ją całkowicie słusznie. Jeśli mieszkasz w okolicy, która gromadzi osoby o wątpliwej reputacji i nie ma wieczora, aby nie słychać było awantur – warto przemyśleć wyprowadzkę w bardziej bezpieczne i przyjazne miejsce. Taka sama sytuacja dotyczy kłopotliwych sąsiadów, którzy mogą uprzykrzać Ci życie głośną muzyką, nieszanowaniem ciszy nocnej czy śmieceniem i paleniem na balkonach.

Chcesz zamieszkać w komfortowych warunkach

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu to ogromny komfort i wygoda, dlatego nieruchomości w starym budownictwie zamieniamy na te nowe. Jeśli chcesz mieszkać w nowoczesnym, ciekawie zaprojektowanym budownictwie, które korzysta z najnowszych zdobyczy technologii i wykorzystuje ekologiczne i energooszczędne rozwiązania – kupno nowego mieszkania wydaje się być oczywistym krokiem!