15 czerwca, 2024

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

nawozy

Hesi – skuteczne nawozy dla każdego

Popularne stymulatory holenderskiego producenta znajdujące się w ofercie wielu sklepów pozwalają zachować odpowiednią ilość związków eterycznych, składników mineralnych oraz witamin. Przyczyniają się także do polepszenia zapachu oraz smaku ziół czy owoców. Właśnie dlatego warto wybierać produkty pochodzące od sprawdzonych producentów. Co ważne, stymulatory Hesi są niezastąpionymi produktami również w stanach stresowych roślin, takich jak przymrozki czy pogarszające się warunki atmosferyczne. Ich zadaniem jest wówczas wspomaganie rośliny, aby odzyskała odpowiednią kondycję, dała optymalne plony oraz w dalszym ciągu rozwijała się.

Niemałą popularnością cieszą się także regulatory Hesi. Najwyższa jakość produktów oraz fakt, że każdy z nich doskonale odpowiada na potrzeby roślin powoduje, iż marka stała się rozpoznawalna zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa. Nawozy dostępne na rynku bazują głównie na cennych dodatkach – enzymach, cukru roślinnym oraz aminokwasach. Dzięki temu produkty pozwalają uzyskać optymalne pH, a także utrzymać je na naprawdę niskim poziomie. Co więcej, odpowiadają one na wszystkie inne naturalne potrzeby roślin.

Bogata oferta

W ofercie znajdziesz zestawy do ziemi, kokosu oraz hydroponiki, dostępne są również stymulatory oraz dodatki do nawozów, regulatory pH czy zestawy startowe Hesi – przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. To właśnie ostatnie cieszą się największą popularnością. W zestawie znajdziemy:

  • Root Complex – stymulator wzrostu korzeni,
  • powerzyme – wyciąg z celulazy z grzyba włoskowatego, którego zadaniem jest rozkład celulozy martwych roślin,
  • Super Vit – wysoce skoncentrowany stymulator roślin,
  • Boost – komplety nawóz organiczny,
  • TNT Complex – stymulator wzrostu stosowany podczas fazy wegetatywnej. 

Hesi – dlaczgo warto?

Uprawa roślin stanowi specyficzną dziedzinę, która wymaga nie tylko zaangażowania, ale także regularności. Bardzo ważne jest zatem, aby wybierać nawozy najwyższej jakości. Właśnie dlatego nawozy marki Hesi będą doskonałym wyborem dla każdego – na rynku dostępnych jest wiele rodzajów nawozów popularnego producenta. Produkty te przeznaczone są do zwiększenia wzrostu czy kwitnienia, nie brakuje także ukorzeniaczy oraz stymulatorów. Wszystkie komponenty dostępne są w konkurencyjnych cenach oraz różnorodnych wielkościach. W ofercie Hesi znajdują się także różnorodne zestawy specjalnych nawozów. Taki zakup będzie doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób zajmujących się zawodowo i profesjonalnie pielęgnacją ogrodów, jak i we własnym domowym gospodarstwie.