19 lipca, 2024

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

ekspres do kawy

Filtr wody do ekspresów do kawy JURA

Filtry wody do ekspresów potrafią zmienić pogląd użytkownika o 180 stopni. To one gwarantują, że kawa będzie smaczna i pachnąca. Niestety właściciele linii wodociągowych mimo, że spełniają normy jakości wody wprowadzają do rur przykładowo chlor oczyszczający rury. Z perspektywy użytkownika jest to bardzo negatywne – pogarsza się jakość użytkowanej wody, a urządzenia gospodarstwa domowego dodatkowo na tym cierpią. Filtr wody do ekspresów do kawy Jura jest jednym z najlepszych zakupów jaki można zafundować dla siebie i swojego ekspresu. Dlaczego?

Funkcjonalność filtrów wody do ekspresów

Filtr wody do ekspresów do kawy Jura jest tak skonstruowany, że jest w stanie przyciągnąć, pobrać i zamknąć w sobie określone zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie wodociągowej. Należy podkreślić, że jest w stanie pochłonąć metale ciężkie, które mogą wywoływać poważne choroby, a także chlor czy pestycydy. Nie jest jednak w stanie pochłonąć bakterii i mikrobiologicznych skażeń wody, dlatego woda do ekspresu powinna pochodzić z wodociągów, a nie z przydrożnych czy przydomowych studni.

Filtr wody do ekspresów do kawy Jura po pochłonięciu powyższych zanieczyszczeń z danej porcji wody dalej może funkcjonować! Jest on wytrzymały i umożliwia sprawne przefiltrowanie nawet 60 litrów wody. To, aż 240 filiżanek solidne kawy, która będzie pita z ogromnym smakiem i satysfakcją. W zależności od funkcjonowania dla trzyosobowej rodziny, która średnio pije 2 kawy dziennie taki filtr wystarczy na około 40 dni codziennego picia kawy. Jednak rzadko zdarza się, że codziennie każda osoba zawsze pije dwie kawy – dlatego filtr starczy spokojnie na około 2 miesięcy użytkowania.

Jak pozbyć się uporczywego kamienia z ekspresu?

Kamień w ekspresie potrafi być prawdziwą zmorą użytkowników. Jednak zgodnie z powiedzeniem, że lepiej leczyć niż zapobiegać warto stosować filtr wody do ekspresów do kawy Jura regularnie – wtedy problem z kamieniem nie powinien dotyczyć żadnego ekspresu bowiem filtr zmiękcza wodę. Jeżeli już kamień wystąpił trzeba wyposażyć się w odpowiednie środki. Po jego eliminacji aplikacja filtra może utrzymać efekt przez bardzo długi czas jednocześnie poprawiając funkcjonowanie urządzenia i smak kawy.