13 lipca, 2024

Portal Dom i Ogród – ECOFLOOR.PL

Informacje na temat remontu, budowy, aranżacji wnętrz.

nowoczesne i funkcjonalne sofy modułowe w Szczecinie

Aris Concept — sprawdź nowoczesne i funkcjonalne sofy modułowe w Szczecinie

Bez wątpienia sofa jest nieodłącznym elementem praktycznie każdego salonu czy pokoju wypoczynkowego. Jeśli dodamy do tego możliwość konfiguracji tego popularnego mebla, wyjdzie nam sofa modułowa, która dzięki swoim możliwościom zyskała spore grono odbiorców. Możliwość tworzenia indywidualnych konfiguracji, a co za tym idzie, dostosowanie do każdego wnętrza sprawia, że sofy modułowe doskonale sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych przestrzeniach. Jeśli więc szukasz sofy modułowej, nowoczesnego wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania, sprawdź koniecznie ten wpis, gdzie poznasz atuty modeli dostępnych w salonie meblowym Domokoncept w Szczecinie.

Coraz częściej możemy spotkać się z trendem, gdzie główną rolę przy wyborze odgrywa trwałość, wysoka estetyka oraz niepowtarzalny design mebli. W ten nurt doskonale wpisuje się Aris Concept, który w swojej ofercie ma wiele modeli będących ikoną tej marki. To właśnie dbałość o detal, śmiałe wzornictwo oraz nowoczesne formy sprawiają, że sofy modułowe Aris Concept są elementem wystroju wnętrza, godnym uwagi.

Aris Concept

Sprawdzając ofertę firmy Aris Concept, możemy zauważyć, że znaczącą część oferty stanowią wszelkiego rodzaju meble wypoczynkowe, w tym sofy modułowe, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem, wśród szerokiej grupy odbiorców. Ekskluzywne i funkcjonalne sofy Aris Concept są w stanie odmienić praktycznie każde wnętrze, a takie modele jak Avangarde, Bergamo, Coco i Magnum stały się wręcz wizytówką firmy, która jednoznacznie określa kierunek jej rozwoju. Ogromna dbałość o detale, wyjątkowe wzornictwo, a przede wszystkim spójność formy, nadają im ponadczasowej elegancji.

Sofy modułowe od Aris Concept

Wybór odpowiedniego wypoczynku nie jest łatwy, jednak od momentu, gdy pojawiła się sofa modułowa, stał się on zdecydowanie prostszy. To właśnie ten rodzaj sof, dzięki swoim możliwościom konfiguracji pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał nabywcy oraz samą przestrzeń, w której będzie się znajdował. Duży indywidualizm w doborze poszczególnych modułów, praktycznie nieograniczone możliwości łączenia ich ze sobą oraz wiele wariantów wykończenia, z różnych gatunków tkanin stworzyły wręcz odrębny segment mebli wypoczynkowych.

Ogromną zaletą sofy modułowej jest możliwość jej rozbudowy o dodatkowe moduły w każdym momencie. Dzięki temu zyskujemy wypoczynek, który będzie mógł spełniać oczekiwania nabywcy na każdy etapie jego życia. Począwszy od niewielkich rozmiarów sofy modułowej, która doskonale sprawdzi się w pokoju gościnnym, po rozbudowany wypoczynek, przeznaczony do dużego salonu, cały czas możemy korzystać z tego samego modelu, który w zależności od potrzeb, będzie składał się z większej lub mniejszej ilości modułów. W przypadku większych przestrzeni sofa modułowa bardzo dobrze sprawdzi się również w roli mebla, który w wyraźny sposób oddzieli strefy w naszym salonie i stworzy dedykowaną przestrzeń.

Firma Aris Concept to ponad czterdzieści lat obecności w branży producentów mebli skórzanych i tapicerowanych. Dzięki tak długiej obecności na rynku, w ofercie możemy spotkać tak wiele ciekawych form mebli użytkowych. Wśród klasycznych sof i narożników, nie mogło zabraknąć mebli modułowych, które stały się ważnym elementem w kreowaniu designu przez firmę Aris Concept. Wieloletnie doświadczenie doskonale podkreśla niezmienny kierunek w tworzeniu luksusowych i dopracowanych wypoczynków, które przypadną do gustu szerokiemu gronu odbiorców prywatnych i komercyjnych. Połączenie komfortu oraz wysokiej jakości doznań estetycznych, dostępnych tylko u najlepszych projektantów, pozwalają firmie Aris Concept być marką wyróżniającą się na tle innych.

Sofa modułowa Sprint

Prosta, a zarazem funkcjonalna bryła oraz designerskie nogi to główne elementy sofy modułowej Sprint, która jest dostępna w ofercie Aris Concept. Funkcjonalność zestawiona z prostota kształtów to bardzo chętnie wybierane zestawienie dla osób, które szukają wypoczynku pasującego do ich salonu. Minimalizm obecny w modelu Sprint daje ogromne możliwości w zakresie doboru tkaniny, zarówno pod względem wzornictwa, jak i samej faktury. Tu firma Aris Concept oferuje zainteresowanym, zarówno gładkie, jak i grube sploty dzianiny w wielu wariantach kolorystycznych. Sofa Sprint to bardzo dobrze stworzony wypoczynek, który składa się z wielu modułów o różnej wielkości. Dzięki temu możemy stworzyć miejsce dające nam komfort, jakiego w danym momencie potrzebujemy.

nowoczesne i funkcjonalne sofy modułowe w Szczecinie

Fumio — sofa modułowa od Aris Concept

Szukając nowoczesnej sofy modułowej, nie możemy przejść obojętnie obok modelu Fumio, który z powodzeniem możemy zaliczyć do ikon nowoczesnego wzornictwa. Tu dla wielu może być zaskoczeniem, ilość dostępnych elementów. Ten model sofy modułowej składa się z dziewięciu elementów, w tym modułu narożnego, modułu zewnętrznego z opcją podłokietnika w różnych wersjach oraz modułu środkowego, który pozwala na zastosowanie pojedynczego i podwójnego siedziska. To wszystko sprawia, że sofa modułowa Fumio pozwala na dużą dowolność w zakresie aranżacji samego wypoczynku. Dzięki czemu model możemy spotkać zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych domach ze sporej wielkości salonem. Sofa modułowa Fumio dostępna w ofercie Aris Concept to zdecydowania jeden z faworytów, jeśli chodzi o możliwość konfiguracji i dopasowania sofy do naszych potrzeb.

nowoczesne i funkcjonalne sofy modułowe w Szczecinie

Szczecin — Salon meblowy Aris Concept

Oferta firmy Aris Concept liczy ponad osiemdziesiąt modeli mebli wypoczynkowych, w tym luksusowych sof i foteli, które możemy dowolnie skonfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz osobiście sprawdzić wysoką jakość wykończenia oraz dbałość o komfort, odwiedź salon meblowy Domokoncept, który znajduje się w Szczecinie, przy ulicy Santockiej. Znajdziesz tam wiele modeli sof firmy Aris Concept oraz wzorniki tkanin. Jeśli chcesz sprawdzić pełną ofertę wypoczynków, możesz również odwiedzić sklep online, gdzie znajdziesz wiele modeli Aris Concept z dokładną specyfikacją oraz przykładową aranżacją salonu. Wszystko to jest dostępne pod adresem www.domokoncept.pl. Odwiedzając salon meblowy Domokoncept w Szczecinie oraz sklep online, masz możliwość wyboru spośród blisko tysiąca mebli wypoczynkowych od polskich producentów.