Usługi parkieciarskie Kielce – układanie, cyklinowanie parkietu

Świadczymy usługi parkieciarskie na terenie Kielc. Nasza specjalność to profesjonalne układanie i cyklinowanie parkietu. Klienci poszukujący odpowiedniego podwykonawcy mają świadomość, że znalezienie prawdziwego fachowca to nie lada wyzwanie. Parkieciarz to zawód wymierający, a działające na rynku firmy, jeśli mają w ofercie usługę cyklinowania czy układania parkietu, jest ona bardzo kosztowna. Wybierając EcoFloor, stawiacie Pańśtwo na kompleksową usługę, wykonywaną przez prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Działamy szybki i sprawnie, a nasze realizacje cechuje precyzja i korzystna cena.

Bardzo dużą wagę przykładamy do odpowiedniego przygotowania drewna oraz innych materiałów. Układanie parkietu to zajęcie wymagające nie tylko zdolności manualnych, lecz również wiedzy materiałowej oraz z pogranicza chemii i fizyki. Tylko właściwie obrobiony surowiec gwarantuje wieloletnią odporność na działanie wilgoci i uszkodzenia. Niebagatelny wpływ wywierają również skład chemiczny klejów, lakierów, gruntów czy szpachli, a także gradacja papierów ściernych. Dopiero połączenie wszystkich tych czynników we właściwych proporcjach gwarantuje, że parkiet osiągnie doskonałość!

Nasze fachowe usługi parkieciarskie nie ograniczają się jedynie do układania parkietu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wiedzą pozwalającą na renowację parkietów, czyli cyklinowanie. Technika polega na oszlifowaniu i wyrównaniu powierzchni parkietu. Zerwaniu ulega wierzchnia, zużyta warstwa drewna oraz lakieru. Następnie dokonuje się szpachlowania, które uzupełnia wszystkie ubytki i szczeliny, po którym następuje polerowanie oraz pokrycie nową warstwą oleju lakieru lub wosku.

Jak widać, jest to procedura skomplikowana, czasochłonna i wymagająca dużej precyzji oraz wiedzy praktycznej i teoretycznej. Oczywiście można podjąć się tego wyzwania na własną rękę. Jednak bazując na doświadczeniu i opiniach naszych klientów, możemy zagwarantować, że wybierając naszą manufakturę, będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji w siedzibie firmy w Kielcach!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

" was added to wishlist