Panele ażurowe Kielce

W EcoFloor specjalizujemy się w technice ażurowania drewna. Specjalny rodzaj obróbki polega na wyżynaniu misternych wzorów w deskach, a końcowy efekt to wyjątkowe rozwiązanie dekoracyjne dla wszystkich typów pomieszczeń. Wykonujemy panele ażurowe dla mieszkańców Kielc i okolic. Wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt umożliwiają nam realizację każdego zlecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo także bibliotekę gotowych obiektów.

Drewno nie ma dla nas tajemnic. Bazujemy na fachowej wiedzy, dzięki czemu możemy zagwarantować optymalny wybór materiału. Dzięki temu wszystkie nasze produkty cechuje odporność oraz żywotność, co sprawia, że początkowa inwestycja, mimo iż wyższa niż zakup elementów wykonanych z tworzywa czy płyty, z perspektywy czasu jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Niewątpliwie największą zaletą paneli ażurowych jest ich wartość estetyczna. Jest to nietuzinkowy element wykończeniowy, który swoją obecnością każdemu pomieszczeniu nadaje wyjątkowego charakteru.

Oferujemy niezawodny sposób na oryginalną i gustowną aranżację wnętrza. Panele ażurowe doskonale sprawdzą się w salonie, jadalni, przedpokoju, kuchni, pokoju dziecięcym czy gościnnym. Jest to również świetny pomysł w kontekście planowania wystroju wszelkiego rodzaj lokali usługowych. Restauracje i punkty gastronomiczne, recepcje, lobby, gabinety kosmetyczne, SPA – każda przestrzeń wzbogacona produktami EcoFloor staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i zachęcająca.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do obróbki laserowej i CNC. Sprawia to, że nasze wzory są wyjątkowo precyzyjne i szczegółowe. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia naszych klientów i projektantów. Proces projektowy, w którym ścierają się poszczególne wizje, jest niezwykle inspirujący, a końcowy efekt gwarantuje satysfakcję.

Oprócz paneli ażurowych oferujemy projektantom oraz architektom nie tylko z Kielc gotowe rozwiązania. Na przestrzeni lat budowaliśmy naszą bibliotekę obiektową, w której obecnie znajduje się mnóstwo wyjątkowych wzorów, dopasowanych zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

" was added to wishlist