Balustrady balkonowe Kielce

Wykonujemy balustrady drewniane balkonowe, zewnętrzne i wewnętrzne na specjalne zamówienie w Kielcach i okolicach. Nasze produkty odznaczają się wyjątkowym designem i najwyższą jakością. Jest to doskonała alternatywa dla wszystkich klientów szukających oryginalnego sposobu na wykończenie schodów czy balkonu.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, najnowocześniejszym sprzętem oraz fachową wiedzą. Takie połączenie gwarantuje szybką i satysfakcjonującą realizację. Nasze produkty wyróżniają się imponującym, różnorodnym wzornictwem, które idealnie dopasowuje się do charakteru aranżacji danego wnętrza.

Bardzo dużą uwagę zwracamy na sam proces obróbki i montażu. Odpowiednio przygotowane poręcze, tak jak parkiet będą służyć przez wiele lat, nie okazując śladów zużycia. Wymaga to jednak odpowiednich umiejętności, znajomości nie tylko samego materiału, lecz również doboru odpowiednich klejów, lakierów, impregnatów czy gradacji papierów ściernych. Jest to szczególnie istotne, kiedy przedmiotem realizacji są balustrady zewnętrzne.

Jesteśmy manufakturą drewna, dlatego wszystkim naszym klientom z Kielc oferujemy doskonałą alternatywę dla sztampowych rozwiązań aranżacyjnych, dostępnych w marketach budowlanych. Przy tym, skutecznie łączymy walory estetyczne z praktycznymi – proponowane poręcze i inne elementy są wykonywane i montowane z wielką precyzją, uwzględniając przy tym wystarczająco duży margines bezpieczeństwa.

Nasze balustrady balkonowe oraz przeznaczone do mieszkań, to w większości wypadków elementy drewniane. Dzięki wycinarce i laserowi mogą przybrać zarówno prostą minimalistyczną formę, jak i otrzymać wykończenie w technice ażurowej, z indywidualnie przygotowanym wzorem.

Ponadto podejmujemy się również realizacji balustrad wykonanych w całości lub częściowo również z innych materiałów niż drewno. W naszym portfolio znajdują się realizacje bazujące na metalu, szkle, a także rozmaitych niestandardowych połączeniach. Zachęcamy do kontaktu, w celu skonsultowania wymarzonego projektu!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

" was added to wishlist